Prosta delovna mesta

Iščemo samoiniciativnega, odgovornega in komunikativnega sodelavca za prosto delovno mesto:

Pooblaščenec za varnost in skladnost (m/ž)

CETIS, eno vodilnih evropskih podjetij na področju rešitev varnostnih in komercialnih tiskovin ter zanesljiv strateški partner podjetjem in državam na štirih celinah, širi ekipo svojih strokovnjakov, ki jih odlikujejo partnerski odnos, zaupanje, inovativnost, odgovornost in profesionalnost. Ustvarjamo spodbudno delovno okolje za tiste, ki si želite izzivov ter priložnosti za osebno in strokovno rast. Verjamemo, da so zadovoljni zaposleni pri svojem delu tudi najbolj uspešni.

Opis delovnega mesta:

  • izvajanje in koordiniranje politike kakovosti, varnosti in informacijske varnosti;
  • spremljanje aktivnosti in poročil s področja varnosti in skladnosti;
  • analiziranje tveganj;
  • sodelovanje pri zaznavanju, reševanju in obravnavi incidentov;
  • koordinacija in izvajanje notranjih presoj ter koordinacija zunanjih presoj;
  • spremljanje rezultatov notranjih in zunanjih presoj;
  • vzdrževanje ažurnih in točnih popisov;
  • spremljanje in upoštevanje zakonodaje s področja sistemov (ISO, CQM, CWA, DPG, MasterCard, Visa, ipd.);
  • sodelovanje s pooblaščeno osebo za varstvo podatkov;
  • strokovno koordiniranje in svetovanje zaposlenim pri izvajanju operativnih in tehničnih ukrepov informacijske varnosti;
  • sodelovanje pri oblikovanju smernic varnosti ter
  • ostala dela v skladu s potrebami in zahtevami delovnega procesa.

Pričakujemo:

  • najmanj 2 leti delovnih izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu;
  • poznavanje ISO standardov;
  • zaželen izpit za notranjega presojevalca ISO standardov;
  • napredno delo s produkti Microsoft;
  • zaželeno poznavanje tehnologij informacijske varnosti, osnovno znanje delovanja računalniških omrežij in druge informacijske tehnologije;
  • tekoče znanje slovenskega in angleškega jezika, zaželeno znanje dodatnega tujega jezika (nemščina);
  • nekaznovanost ter
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v oglasu in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v dinamičnem mednarodnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS17wypqhch@jlapz.zp s pripisom: »Pooblaščenec (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo s strukturiranim življenjepisom in kopijo diplome.

Nepopolnih in nepravočasnih prijav ne bomo upoštevali. Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo za določen čas 6 mesecev, za čas poskusnega obdobja, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.