Prosta delovna mesta

Iščemo odgovornega in samoiniciativnega sodelavca, z dobro razvitimi sposobnostmi vodenja in komuniciranja za prosto delovno mesto:

Vodja izmene – izmenovodja (m/ž)

CETIS, eno vodilnih evropskih podjetij na področju rešitev varnostnih tiskovin, nudi osebne, potovalne in prometne dokumente ter celovite rešitve na ključ za upravljanje identitete in izdajo dokumentov. Zaupajo nam podjetja in vlade na štirih celinah. Znanje naših strokovnjakov temelji na več kot 200-letni tradiciji. Ustvarjamo spodbudno delovno okolje za tiste, ki si želite izzivov ter priložnosti za osebno in strokovno rast. Verjamemo, da so zadovoljni zaposleni pri svojem delu tudi najbolj uspešni. Vabimo vas, da se pridružite ekipi naših strokovnjakov, ki jih odlikujejo partnerski odnos, zaupanje, inovativnost, odgovornost in profesionalnost.

Opis delovnega mesta:

  • organizacija, vodenje in nadzorovanje poslovnega in delovnega procesa znotraj področja vodenja;
  • nadzor nad izvajanjem nalog na področju vodenja, spremljanje realizacije planov, njihovo analiziranje, …;
  • odobritev prve pole, zaustavitev neustrezne proizvodnje in kakovosti ter ustrezno ukrepanje;
  • tedenski razpored izmen po strojih ter dnevni razpored sodelavcev po strojih;
  • vnos delovnih nalogov v informacijski sistem, pomoč pri knjiženju materiala sodelavcem na strojih ter knjiženje materiala na delovne naloge;
  • spremljanje produktov v fazi proizvodnje, reševanje težav v fazi proizvodnje, predpisovanje kontrolnih postopkov, izpolnjevanje spremne dokumentacije, …;
  • priprava poročil s področja dela;
  • pregled vsebine delovnega naloga pred začetkom dela;
  • preverjanje minimalne zaloge materialov in naročanje materiala, kreiranje zahtevkov za dvig materiala iz centralnega skladišča, …;
  • preverjanje pravilnega delovanja strojne opreme in ročnih viličarjev;
  • priprava polizdelkov in gotovih proizvodov za predajo na skladišče;
  • priprava kontrolne dokumentacije sledljivosti ter ostala dela v skladu s potrebami in zahtevami delovnega procesa.

Pričakujemo:

  • zaključeno srednješolsko izobrazbo tehnične smeri,
  • delovne izkušnje na enakem ali podobnem delovnem mestu (zaželeno v grafični industriji),
  • poznavanje grafičnih procesov in strojne opreme,
  • vsaj osnovno znanje angleškega jezika,
  • MS Office, zaželeno poznavanje dela s SAP in
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v oglasu in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v dinamičnem mednarodnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS219ikbctot@vxmbl.lb s pripisom: »Izmenovodja  (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo s strukturiranim življenjepisom in kopijo spričevala do vključno 30. 11. 2021.

Nepopolnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.