Prosta delovna mesta

Vas odlikujejo natančnost, odgovornost, samoiniciativnost? Si želite novih izzivov? Potem se nam pridružite na delovnem mestu:

Kontrolor (m/ž)

CETIS FLEX, eno vodilnih evropskih tiskarskih podjetij, kakovostno oskrbuje uporabnike fleksibilne embalaže z inovativnimi, varnimi in do okolja prijaznimi rešitvami s ciljem povečevati vrednost in prepoznavnost njihovih izdelkov. CETIS FLEX je del Skupine CETIS in tudi del mednarodne svetovalne in investicijske skupine MSIN, ki povezuje podjetja, ki tvorijo največjo embalažno-grafično skupino v Sloveniji.

Opis delovnega mesta:

  • izvajanje vhodne, procesne in končne izhodne kontrole kakovosti materialov, polizdelkov in končnih izdelkov;
  • sproščanje vhodnih materialov in/ali končnih izdelkov (tudi za farmacijo);
  • nadzor nad internimi standardi kakovosti pravočasno ugotavljanje odstopanja kvalitete in izločanje slabih izdelkov;
  • testiranje in izvajanje meritev materialov in izdelkov;
  • izvajanje in obvladovanje kontrolnih meritev in priprava poročil po procesu merjenj;
  • statistično spremljanje vseh meritev;
  • nadzor nad internimi reklamacijami in reklamacijami kupca;
  • priprava certifikatov za končne izdelke;
  • delo poteka triizmensko in tudi čez vikende;
  • ostala dela.

Pričakujemo:

  • zaključeno V. stopnjo kemijske, grafične smeri ali s tiskarskimi izkušnjami;
  • delovne izkušnje s področja;
  • tekoče znanje slovenskega in znanje angleškega jezika;
  • napredno delo s produkti Microsoft, zaželeno poznavanje dela s SAP (ni pogoj za zaposlitev) ter
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v oglasu in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v dinamičnem mednarodnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS221kmdevqv@xzodn.nd s pripisom: »Kontrolor (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo s strukturiranim življenjepisom in kopijo diplome.

Nepopolnih in nepravočasnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.