Prosta delovna mesta

Iščemo več odgovornih in samoiniciativnih sodelavcev za prosto delovno mesto:

Proizvodni delavec (m/ž)

CETIS FLEX, eno vodilnih evropskih tiskarskih podjetij, kakovostno oskrbuje uporabnike fleksibilne embalaže z inovativnimi, varnimi in do okolja prijaznimi rešitvami s ciljem povečevati vrednost in prepoznavnost njihovih izdelkov. CETIS FLEX je del Skupine CETIS in tudi del mednarodne svetovalne in investicijske skupine MSIN, ki povezuje podjetja, ki tvorijo največjo embalažno-grafično skupino v Sloveniji.

Opis delovnega mesta:

  • samostojno oskrbovanje strojev ali pomoč pri oskrbovanju strojev (umivanje in čiščenje, kontrola, priprava materiala in oskrbovanje z materiali, menjava rol, …);
  • pomoč na stroju;
  • pakiranje in zlaganje izdelkov na palete ter notranji transport materiala, polizdelkov in izdelkov ter notranji transport odpadkov;
  • kontrola oz. pomoč pri kontroli kvalitete materialov in izdelkov;
  • skrb za ločevanje odpadkov v proizvodnji ter izvajanje nalog sortiranja in uničevanja odpadkov v skladu s standardi;
  • ročna dela (ravnanje, šivanje, kuvertiranje, pakiranje, lepljenje,…), znašanje, nalaganje, zavijanje, kaširanje, štetje,…;
  • ostala enostavna dela v proizvodnji ter premeščanje lažjih bremen;
  • po potrebi vsa ostala dela in naloge, ki so potrebne za uspešno delo v skladu s potrebami in zahtevami delovnega procesa.

Od vas pričakujemo:

  • zaključeno IV., III. ali II. stopnjo tehnične smeri;
  • računalniško pismenost (MS Office);
  • aktivno znanje slovenskega jezika;
  • ročne spretnosti;
  • nekaznovanost ter
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v oglasu in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v dinamičnem mednarodnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS223mofgxsx@zbqfp.pf s pripisom: »Tiskar II (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo s strukturiranim življenjepisom in kopijo spričevala.

Nepopolnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.