Prosta delovna mesta

Iščemo več odgovornih in samoiniciativnih sodelavcev za prosto delovno mesto:

Tiskar II (m/ž)

CETIS FLEX, eno vodilnih evropskih tiskarskih podjetij, kakovostno oskrbuje uporabnike fleksibilne embalaže z inovativnimi, varnimi in do okolja prijaznimi rešitvami s ciljem povečevati vrednost in prepoznavnost njihovih izdelkov. CETIS FLEX je del Skupine CETIS in tudi del mednarodne svetovalne in investicijske skupine MSIN, ki povezuje podjetja, ki tvorijo največjo embalažno-grafično skupino v Sloveniji.

Opis delovnega mesta:

  • samostojno delo na tiskarskih strojih (priprava, zagon ter nadzor delovanja stroja, …);
  • kvalitetna priprava, izvedba in nadzor tiska ter vodenje evidenc;
  • priprava stroja, barve, plošč, orodij, števcev, papirja, itd.;
  • nadzor nad porabo tiskovnega materiala;
  • kontrola kvalitete izdelkov; odobritev prve pole;
  • tekoče vzdrževanje, čiščenje in nadzor delovanja strojev ter skrb za urejenost in čistočo delovnega mesta;
  • sodelovanje pri prevzemu in montaži novih tiskarskih strojev; ostala dela s področja dela.

Pričakujemo:

  • zaključeno srednješolsko izobrazbo grafične smeri;
  • poznavanje grafičnih procesov;
  • poznavanje dela na tiskarskih strojih, ročne spretnosti;
  • tekoče znanje slovenskega jezika ter dobro znanje angleškega jezika;
  • nekaznovanost ter
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v oglasu in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v dinamičnem mednarodnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS217gizarmr@tvkzj.jz s pripisom: »Tiskar II (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo s strukturiranim življenjepisom in kopijo spričevala.

Nepopolnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.