Prosta delovna mesta

Iščemo več odgovornih in samoiniciativnih sodelavcev za prosto delovno mesto:

Operater strojev II (m/ž)

CETIS FLEX, eno vodilnih evropskih tiskarskih podjetij, kakovostno oskrbuje uporabnike fleksibilne embalaže z inovativnimi, varnimi in do okolja prijaznimi rešitvami s ciljem povečevati vrednost in prepoznavnost njihovih izdelkov. CETIS FLEX je del Skupine CETIS in tudi del mednarodne svetovalne in investicijske skupine MSIN, ki povezuje podjetja, ki tvorijo največjo embalažno-grafično skupino v Sloveniji.

Opis delovnega mesta:

  • samostojno delo na strojih (priprava, zagon, nadzor delovanja stroja, …);
  • kvalitetna priprava, izvedba in nadzor izdelave ter vodenje evidenc;
  • kontrola in knjiženje porabljenega materiala ter priprava delovnih nalogov za zaključevanje;
  • kontrola kvalitete materiala in izdelkov;
  • tekoče vzdrževanje, čiščenje in nadzor delovanja strojev ter skrb za urejenost in čistočo delovnega mesta;
  • vnos podatkov v informacijski sistem (vnos delovnih nalogov, priprav dela, dodelave, umivanja, porabe materiala, …);
  • izpolnjevanje spremne dokumentacije in sledljivosti materiala oz. izdelkov skozi proizvodni proces ter
  • po potrebi vsa ostala dela in naloge, ki so potrebne za uspešno delo v skladu s potrebami in zahtevami delovnega procesa.

Pričakujemo:

  • zaključeno srednješolsko izobrazbo smer: elektro, strojništvo ali mehatronika;
  • računalniško pismenost (MS Office);
  • aktivno znanje slovenskega jezika ter dobro znanje angleškega jezika;
  • nekaznovanost ter
  • vozniški izpit B kategorije.

Če ste se prepoznali v oglasu in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v dinamičnem mednarodnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS220jlcdupu@wyncm.mc s pripisom: »Operater strojev II (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo s strukturiranim življenjepisom in kopijo spričevala.

Nepopolnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.