Prosta delovna mesta

Ste odgovorni in samoiniciativni? Pridružite se naši ekipi kot

Sistemski administrator (m/ž)

CETIS, eno vodilnih evropskih podjetij na področju rešitev varnostnih tiskovin, ponuja potovalne, osebne in prometne dokumente ter celovite rešitve na ključ za upravljanje identitete in izdajo dokumentov.

Zaupajo nam vlade in podjetja po vsem svetu. Znanje naših strokovnjakov temelji na več kot 200-letni tradiciji. Ustvarjamo spodbudno delovno okolje za tiste, ki si želite izzivov ter priložnosti za osebno in strokovno rast. www.cetisidentity.com

Opis delovnega mesta:

  • tehnična podpora IT sistemom;
  • priprava novih in rabljenih računalnikov za delo;
  • nadgradnja obstoječih računalnikov z novimi verzijami programske opreme;
  • servisiranje računalniške opreme;
  • nudenje strokovne pomoči uporabnikom pri reševanju tehničnih problemov;
  • načrtovanje IT sistemov za naročnika,
  • načrtovanje in izbira HW in sistemske SW opreme ter
  • ostala dela za zagotavljanje nemotenega poteka dela, skladno s potrebami delovnega procesa.

Ponujamo:

  • zanimivo, dinamično in odgovorno delo v uglednem, mednarodno uveljavljenem in poslovno uspešnem podjetju z več kot 200-letno tradicijo;
  • številne ugodnosti: izobraževanja, družabne in športne aktivnosti, teambuildingi, organizirana topla malica, sveže sadje in druge aktivnosti za dobro počutje;
  • urejeno delovno okolje;
  • delovno mesto je v Celju.

Od vas pričakujemo naslednja znanja in veščine:

  • zaključeno V. stopnjo izobrazbe računalniške ali druge tehnične smeri;
  • dobro znanje angleškega jezika;
  • poznavanje strojne in programske opreme;
  • delo s produkti Microsoft;
  • poznavanje Windows operacijskega sistema;
  • profesionalnost, odgovornost in samoiniciativnost ter
  • vozniški izpit B kategorije.

V naš kolektiv se boste odlično vključili, če so vam blizu naslednje vrednote: partnerski odnos, zaupanje, inovativnost, odgovornost in profesionalnost.

Če ste se prepoznali v zgornjem opisu, vas vabimo, da nam na elektronski naslov FUS18xzqridi@kmbqa.aq s pripisom »Sistemski administrator (m/ž)« pošljete motivacijsko pismo, življenjepis in kopijo diplome do vključno 17. maja 2024.

Nepopolnih in nepravočasnih prijav ne bomo upoštevali. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.